GROOT GEMAK

EEN WERELDWIJDE COMMUNICATIEKABELLEVERANCIER

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenDe Optische Kabel van de buisvezel

Van het de Sterktelid van G652D FRP de Vezel Optische Kabel 48 Vezel van de Kern de Enige Wijze

Certificaat
Van goede kwaliteit Cat5e Lan Kabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Cat5e Lan Kabel voor verkoop
Dank voor uw vriendelijke hulp, en de kabels reeds in ons pakhuis met hoge snelheidstranscation en kwaliteit

—— Jeffery Jia

Wij hebben de aanzetten ontvangen en wij zijn gelukkig met de kwaliteit, zodat zal ik een grotere hoeveelheidsorde regelen en zou het spoedig moeten hebben klaar om naar u te verzenden en een overeenkomst te schikken.

—— Andreina

Wij zijn tevreden met het ontvangen van de kabels en lieten neer me niet. Hoop onze samenwerking tussen bedrijvenrelatie en meer zal houden. Dank u

—— Rouya

Ik ben online Chatten Nu

Van het de Sterktelid van G652D FRP de Vezel Optische Kabel 48 Vezel van de Kern de Enige Wijze

China Van het de Sterktelid van G652D FRP de Vezel Optische Kabel 48 Vezel van de Kern de Enige Wijze leverancier
Van het de Sterktelid van G652D FRP de Vezel Optische Kabel 48 Vezel van de Kern de Enige Wijze leverancier Van het de Sterktelid van G652D FRP de Vezel Optische Kabel 48 Vezel van de Kern de Enige Wijze leverancier

Grote Afbeelding :  Van het de Sterktelid van G652D FRP de Vezel Optische Kabel 48 Vezel van de Kern de Enige Wijze

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Grand Ease
Certificering: ISO/CE
Modelnummer: GYTS

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 4km
Verpakking Details: houten spoel. 2~4km/reel.
Levertijd: binnen 15 dagen
Betalingscondities: L / C, T / T
Levering vermogen: 50km per dag
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Type: de optische kabel van de 48 kernvezel/G652D-vezel optische kabel Aantal Kernen: 12 kernen
Centraal Sterktelid: staaldraad Gepantserd: Staalband
Buitenschede: HDPE Losse buis: PBT
Toepassing: Voor Buis

48 van de het Lid Enige Wijze G.652d van de Kernfrp Sterkte de Vezel Optische Kabel

 

Toepassingen: 
 

Deze golf gepantserde kabels van de staalband zijn geschikt voor installatie in antenne of leiden milieu voor mededeling op lange afstand, LAN, vooral geschikt voor de situatie van hoge vereisten aan zijdrukweerstand.

Eigenschappen: 
Tot 144 vezelkern.
De losse buis die technologie vastloopt maakt de vezels goede secundaire bovenmatige lengte hebben en toestaan
De vezels vrije beweging in de buis, die de vezel spanning-vrij houdt terwijl de kabel aan longitudinale spanning wordt onderworpen.
De golf gepantserde staalband en PE de buitenschede die de weerstand en het kanon van de bezitsverbrijzeling verstrekt schoten weerstandseigenschappen.
Het lid van de metaalsterkte verstrekt uitstekende spanningsprestaties.
 
 
 
Technische parameters:

Punt Eenheid Index
Boor Nr uit. / 2--30 32--36 38-60 62-72 74-84 86-96 98-108 110-120 122-132
Diameter mm 9.8 10.1 10.4 11.1 12 12.7 13.4 14.1 14.8
Eenheidsgewicht kg/km 95 105 108 120 135 150 170 185 200
Max.Allowable spanning N 1500/600 (op korte termijn/op lange termijn)
Max.Allowableverbrijzeling N/100mm 1000/300 (op korte termijn/op lange termijn)
Vermindering dB/km below0.36dB/km@1310nm, below0.22dB/km@1550nm
Minimumkrommingsstraal mm Tijdens installatie 20D, tijdens de dienst 10D
Werkende temperatuur graad -40~ +60

 
 
Productstructuur:
 
gyts (a) .jpg
 
Vezelbuis Color&Characteristics:
De vezel en de Losse Buiskleur volgens EIA/TIA 598B
 

Vezelkleur Blauw Sinaasappel Groen Bruin Grijs Wit Rood Zwart Geel Viooltje Roze Aqua
Buiskleur Blauw Sinaasappel Groen Bruin Grijs Wit Rood Zwart Geel Viooltje Roze Aqua
Taiwan Blauw Geel Groen Rood Viooltje Wit Bruin Zwart Aqua Sinaasappel Roze Grijs

 
 
 
 

 

 

Contactgegevens
Grand Ease Communication Cable Co ., Ltd

Contactpersoon: export

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)