Thuis ProductenFTTH-Vezel Optische Kabel

CEI 12 Optische de Kabel Plastic Gepaste kleur van de Kernftth Vezel

Ik ben online Chatten Nu

CEI 12 Optische de Kabel Plastic Gepaste kleur van de Kernftth Vezel

large.img.alt
small.img.alt small.img.alt

Grote Afbeelding :  CEI 12 Optische de Kabel Plastic Gepaste kleur van de Kernftth Vezel

Productdetails:
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: Soger
Certificering: CE
Modelnummer: F-S03
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 10000PCS
Prijs: $3-5/PCS
Verpakking Details: Polyzak
Levertijd: 10days
Betalingscondities: T/T, Western Union
Gedetailleerde productomschrijving
Type: vezel optische kabel, vezel optische kabel Kleur: Douane
Materiaal: Plastiek OEM/ODM: Ja
Kernaantal: 1-12 Functie: VLAN-Steun
Hoog licht:

De Vezel Optische Kabel van CEI FTTH

,

12 de Optische Kabel van de kernftth Vezel

,

CEI 12 de Kabel van de Kern Optische Vezel

Van de het Flardkabel van LC LC van de het Koordvlecht Gebundeld Sc van Sc 12 Kern een Koord van het de Vezelflard van PC Optisch

 

Specificatie:

                                                                 
Wijze
Enige wijze
Multimode
Pools
UPC
APC
PC
Toevoegingsverlies
≤0.30dB
≤0.20dB
≤0.20dB
Terugkeerverlies
≥50dB
≥60dB
≥30dB
Testgolflengte
1310/1550nm
850/1310nm
Duurzaamheid (500 Matings)
≤0.2dB
Werkende Temperatuur
-40℃~+60℃
Opslagtemperatuur
-45℃~+85℃
Vuurvast
CEI 60794-2-30
Norm-volgzaam
ROHS, CEI EN GR.-326


Onze Diensten:

                                                           

 

1. Professionele fabrikant, geteste 100%.
 
2.Customers oplossingen in dagen, niet weken.
 
3.Warmly de diensten met zorgvuldige aandacht.
 
4.Can verstrekken uw specifiek onderzoek binnen 24 uren.
 
5. Sparen vele kosten, breng meer voordelen voor klanten om de zaken uit te breiden.
 
6. Wij zijn 15 jaar van ervaring in dit gebied geweest. Wij zijn een professionele leverancier dieop u kunt vertrouwen.

 

CEI 12 Optische de Kabel Plastic Gepaste kleur van de Kernftth Vezel 0

Contactgegevens
Guangzhou Soger Electronics Co.,Ltd

Contactpersoon: Mavis

Tel.: 13922129098

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)